REGIONALNA KADETSKA LIGA (godište 1999)

Sustav natjecanja 2015/2016.

  GRUPA »A«   GRUPA »B«
1 MEDVEŠČAK 1 VODICE
CROATIA 2006 LIVNO
2 JEDINSTVO BHT 2 FENIX
ČELIK BROD NA SAVI
3 JEŽICA 3 MARIBOR
TRIGLAV ATHLETE CELJE
4 BADEL SKOPLJE 4 NOVI ZAGREB
JUNIOR SKOPJE POŽEGA
PRVI DIO NATJECANJA
Datum
  1. KOLO
 25.102015.  ZAGREB (MEDVEŠČAK) VODICE
1 MEDVEŠČAK BADEL SKOPLJE VODICE NOVI ZAGREB
2. CROATIA 2006 JUNIOR SKOPJE LIVNO POŽEGA
3. CROATIA 2006 BADEL SKOPJE LIVNO NOVI ZAGREB
4 MEDVEŠČAK JUNIOR SKOPJE VODICE POŽEGA
  ZENICA SLAVONSKI BROD
5.  

 

ČELIK JEŽICA BROD NA SAVI MARIBOR
6. JEDINSTVO BHT TRIGLAV FENIX ATHLETE CELJE
7. JEDINSTVO BHT JEŽICA FENIX MARIBOR
8. ČELIK TRIGLAV BROD NA SAVI ATHLETE CELJE
Datum
  1. KOLO
22.11.2015.   SKOPLJE ZAGREB (NOVI ZAGREB)
9   BADEL SKOPLJE TRIGLAV NOVI ZAGREB ATHLETE CELJE
10 JUNIOR SKOPJE JEŽICA POŽEGA MARIBOR
11 JUNIOR SKOPJE TRIGLAV POŽEGA ATHLETE CELJE
12 BADEL SKOPJE JEŽICA NOVI ZAGREB MARIBOR
  ZAGREB (CROATIA) LIVNO
13   MEDVEŠČAK JEDINSTVO BHT LIVNO FENIX
14 CROATIA 2006 ČELIK VODICE BROD NA SAVI
15 CROATIA 2006 JEDINSTVO BHT VODICE FENIX
16 MEDVEŠČAK ČELIK LIVNO BROD NA SAVI
Datum
  1. KOLO
20.12.2015. TUZLA BANJA LUKA
17   JEDINSTVO BHT BADEL SKOPLJE FENIX NOVI ZAGREB
18 ČELIK JUNIOR SKOPJE BROD NA SAVI POŽEGA
19 ČELIK BADEL SKOPLJE BROD NA SAVI NOVI ZAGREB
20   JEDINSTVO BHT JUNIOR SKOPJE FENIX POŽEGA
  LJUBLJANA CELJE
21   JEŽICA MEDVEŠČAK ATHLETE CELJE LIVNO
22 TRIGLAV CROATIA 2006 MARIBOR VODICE
23 TRIGLAV MEDVEŠČAK MARIBOR LIVNO
24 JEŽICA CROATIA 2006 ATHLETE CELJE VODICE
Datum
  1. KOLO (utakmice unutar parova)
 10.01.2016.    
25 ZAGREB MEDVEŠČAK CROATIA 2006
26 KRANJ TRIGLAV JEŽICA
27 ZENICA ČELIK JEDINSTO BHT
28 SKOPLJE JUNIOR SKOPLJE BADEL SKOPLJE
29 MARIBOR MARIBOR ATHLETE CELJE
30 LIVNO LIVNO VODICE
31 POŽEGA NOVI ZAGREB POŽEGA
32 B.LUKA FENIX BROD NA SAVI
 Datum ČETVRT FINALE
31.01.2016.    
33   1 B – 8 A 41 2 B – 7 A
34 3 B – 6 A 42 4 B  – 5 A
35 Poraženi (1B – 8A) (3B – 6A) 43 Poraženi (2B – 7A) (4B – 5A)
36 Pobjednik (1B – 8A) (3B – 6A) 44 Pobjednik (2B – 7A) (4B – 5A)
       
37   1 A – 8 B 45 2 A – 7 B
38 3 A – 6 B 46 4 A  – 5 B
39 Poraženi (1A – 8B) (3A – 6B) 47 Poraženi (2A – 7B) (4A – 5B)
40 Pobjednik (1A – 8B) (3A – 6B) 48 Pobjednik (2A – 7B) (4A – 5B)
Datum POLU FINALE
 21.02.2016.    
49 Za plasman od 1 – 8. Pobjednik 36 – Poraženi 48 53 Poraženi 36 – Pobjednik 48
50 Pobjednik 40 – Poraženi 44 54 Poraženi 40 – Pobjednik 44
51 Poraženi 49 – Poraženi 50 55 Poraženi 53 – Poraženi 54
52 Pobjednik 49 – Pobjednik 50 56 Pobjednik 53 – Pobjednik 54
     
57 Za plasman od 9 – 16. Pobjednik 35 – Poraženi 47 61 Poraženi 35 – Pobjednik 47
58 Pobjednik 39 – Poraženi 43 62 Poraženi 39 – Pobjednik 43
59 Poraženi 57 – Poraženi 58 63 Poraženi 61 – Poraženi 62
60 Pobjednik 57 – Pobjednik 58 64 Pobjednik 61 – Pobjednik 62
Datum FINAL FOUR
???    
27   Pobjednik 52 Poraženi 56
28 Pobjednik 56 Poraženi 52
29 Za 3. mjesto
30   Za 1. mjesto